چرا تعیین هدف برای سرمایه گذاری در املاک مهم است

برای داشتن یک سرمایه گذار موفق در املاک ، تهیه یک برنامه بازی قبل از خرید ملک سرمایه گذاری بسیار مهم است. این بدان دلیل است که اهداف به شما نقشه راه مشخصی می دهند که می خواهید سرمایه گذاری شما به کجا منتهی شود.

چرا تعیین هدف مهم است؟

اگر نمی دانید می خواهید به کجا برسید ، هرگز به آنجا نخواهید رسید. اولین قدم تعیین اهداف روشن برای رسیدن به آرزوهای خود است.تصمیم بگیرید و بر آنچه واقعاً برای شما مهم است تصمیم بگیرید و تمرکز کنید – به چه چیزی می خواهید در زندگی دست پیدا کنید ، چه شکلی است؟ نه فقط از منظر مالی ، کاری که واقعاً می خواهیم انجام دهیم ایجاد سبک زندگی ایده آل ماست.مالکیت ، سبک زندگی ، سرمایه گذاری ، مرحله انعطاف پذیریهمچنین تعیین هدف موثر به شما امکان می دهد میزان پیشرفت را بسنجید – ما فقط می توانیم آنچه را که می توانیم اندازه بگیریم مدیریت کنیم. اهداف را مستند کنید و نتایج را پیگیری کنید.

1. ریاضیات را انجام دهید

نشستن و بررسی کردن وضعیت مالی بهترین مرحله ای است که می توانید بردارید. چرا؟ زیرا شما باید بفهمید که چه توانایی مالی دارید و چه فداکاری هایی باید انجام دهید. این برای ماندگاری سرمایه گذاری و همچنین آرامش خاطر شما مهم است.

بهترین روش قیمت ‌گذاری خانه چیست :این مطلب را نیز بخوانید

وجوه نگهداری برای هر صاحبخانه آینده که می خواهد در زمینه آماده سازی مالی فعالانه عمل کند ، عالی است. کنار گذاشتن پول به صورت هفتگی یا ماهانه را در نظر بگیرید. این بهترین راه برای آماده شدن برای آن کابوس های پیش بینی نشده نگهداری است. علاوه بر صندوق نگهداری ، هزینه های مختلف جاری را نیز در نظر بگیرید. این می تواند بازپرداخت وام مسکن ، نرخ زمین و آب ، بیمه ها و هزینه های اصلی شرکت باشد. این به شما کمک می کند ببینید آیا از نظر مالی در شرایطی هستید که بتوانید ملکی را برای زندگی سفر سرمایه گذاری تهیه کنید. دانستن تمام هزینه های مرتبط و انجام محاسبات مربوط به سرمایه گذاری به تعیین هدف مالی شما کمک می کند و شما را برای زندگی یک سرمایه گذار در املاک بهتر آماده می کند.

2. یک خط زمانی تعیین کنید

مشخص کنید که برای چه مدت سرمایه گذاری قصد دارید. آیا 5 سال ، 10 سال ، 20 سال یا حتی 30 سال می شود؟ داشتن یک جدول زمانی خط پایان را فراهم می کند و می توانید طبق آن برنامه ریزی کنید. آیا می خواهید چندین ملک را در این زمان خریداری کنید؟ برخی از اهداف را درباره تعداد املاک و مدت زمانی که می خواهید هرکدام را نگه دارید تعیین کنید. این می تواند به شما کمک کند تا مزایا و ریسک مرتبط با نمونه کارهای جدید خود را برنامه ریزی کنید.

با بانک یا مشاور مالی خود بنشینید و درباره انتظارات سهام عدالت بحث کنید. مدت زمانی را که برای دستیابی به این اهداف سهام به طول می انجامد ، برنامه ریزی کنید ، به خصوص اگر انتظار طولانی مدت شما ایجاد یک نمونه کارها از املاک بزرگ است. همانطور که اکثر سرمایه گذاران می دانند ، اولین ملک همیشه سخت ترین است زیرا کار و برنامه ریزی زیادی طول می کشد ، با این حال ، وقتی اولین بار را گرفتید ، دوم ، سوم و چهارم باید راحت تر بیایند. در حالی که نمی توانید بازار املاک آینده را پیش بینی کنید ، می توانید برخی از اهداف را تعیین کنید که می توانید آنها را در جایی که نیاز دارید تنظیم کنید.

3. دلایل خود را برای سرمایه گذاری ذکر کنید

آیا برای رشد سرمایه بلند مدت در دارایی سرمایه گذاری می کنید؟ قدرت نفوذ؟ درآمد؟ به هر دلیلی ، مطمئن شوید که برنامه بازی شما با نتیجه دلخواه هماهنگ شده است. نوشتن برنامه خود و پایبندی به آن می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند و مطمئن شوید که به دلایل درست سرمایه گذاری کرده اید.

چرا سرمایه گذاری در بازار مسکن ارزشمند است :یکی از پست های جالب ما

4- برای صاحبخانه بودن آماده شوید

این یکی از بزرگترین جنبه های سرمایه گذاری در املاک است که مردم همیشه یک برنامه بازی برای آن ندارند. موجر بودن به این معنی است که شما باید در مورد اجاره ، نگهداری ، اجاره و مستاجر تصمیم بگیرید. برای این کار آماده شوید تصور کنید که در طول سرمایه گذاری می خواهید چه نوع مستاجری را جذب کنید. علاوه بر این ، شما می خواهید به چه قیمت اجاره دست پیدا کنید و چه نوع تعمیر و نگهداری / نوسازی را می توانید پرداخت کنید؟

با آژانسهای املاک محلی خود در ارتباط باشید .برای شهرک اندیشه املاک لطفی پیشنهاد می شود

پرسیدن آنچه نماینده از شما می گیرد روش خوبی برای تعیین بودجه شماست.

اگرچه سرمایه گذاری در املاک می تواند سرگرم کننده و پاداش آور باشد ، در مراحل ابتدایی روند سرمایه گذاری زیاد گرفتار نشوید. دلیل این امر این است که مانند خرید حیوان خانگی ، سرمایه گذاری در ملک گاهی برای زندگی است و فقط برای کریسمس نیست. اگر اکنون می توانید از عهده تهیه ملکی برآیید ، اطمینان حاصل کنید که می توانید از پس خرید آن ملک برآیید – به خصوص اگر شرایط فعلی شما تغییر کند. در صورت تغییر وضعیت مالی در طول سالها ، برای کاهش ضررهای خود برنامه ریزی و آماده شوید. این بدان دلیل است که داشتن یک برنامه پشتیبان به این معنی نیست که شما خود را برای شکست تنظیم می کنید ، بلکه به این معنی است که برای موفقیت خود را تنظیم می کنید.

نتیجه گیری

پس از دانستن اینکه می خواهید در 6 ماه ، یک سال یا بیشتر کجا باشید ، می توانید تقسیم بندی به اهداف کوچکتر را برای ادامه مسیر رسیدن به اهداف خود شروع کنید. این موارد را همیشه بخاطر بسپارید و در دستیابی به آنها در مسیر خود قرار خواهید گرفت.

هدف گذاری مبارک ، امیدواریم همه اهداف مالکیتان برآورده شود.

حال مطلب خرید آپارتمان در اندیشه نگاه نمایید

منبع:source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *