بازسازی حمام

هر آنچه در مورد بازسازی حمام در سال 1400 باید بدانید

سوالات متداول در زمینه بازسازی حمام

  • 1. هنگام بازسازی حمام از کجا شروع کنیم؟
  • 2. چه مدت می توان حمام را بازسازی کرد؟
  • 3. ارزان ترین راه برای انجام مجدد سرویس بهداشتی چیست؟
  • 4. چگونه می توان پیمانکاری را برای بازسازی  گرمابه پیدا کرد؟
  • 5. هزینه بازسازی سرویس بهداشتی چقدر است؟

نوسازی حمام مرحله مهیجی است که باید با روش صحیح آن را حل و فصل کرد. شما باید با برخی از بینش های ارزشمند آشنا شوید که به شما کمک می کند

بودجه خود را در نظر بگیرید

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید بودجه شماست. هر تصمیم بعدی براساس این عامل است. همچنین به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید در  گرمابه چه کاری انجام دهید. اگر می توانید پول کافی را برای تعمیرات اساسی هزینه کنید ، مطمئن شوید که به درستی آن را خرج می کنید. از طرف دیگر ، اگر می خواهید پروژه حمام خود را با بودجه کافی حفظ کنید ، آنچه را که می خواهید در یک محیط راحت خانه نگه دارید ، محدود کنید. چه بودجه دارید یا نه ، اولویت کاری را که باید انجام دهید اولویت بندی کنید. پروژه ایده آل به شما کمک می کند تا به وسایل ، اتصالات و لوازم جانبی که در بودجه شماست

روشنایی

هنگام برخورد با چنین فضای داخلی ، نور یک جنبه مهم است. یک پروژه روشنایی بازسازی باید از فضای ایده آل و روحیه ای برخوردار باشد که مستقیماً تحت تأثیر نور قرار دارد. شما می توانید تصمیم بگیرید که با وسایل روشنایی فرو رفته کار کنید که به زندگی در حمام شما کمک می کند. با انتخاب پایبندی به نورپردازی عملکردی یا زیبایی ، باید تصمیم بگیرید که چگونه از آینه دستشویی خود استفاده کنید.

کف دوش و اندازه کاشی

هنگام انجام پروژه بازسازی حمام ، باید به فکر نصب کف و کاشی باشید. از چیدن کاشی های بزرگی که شبیه سازی شیب برای زهکشی مناسب سخت است ، خودداری کنید. کاشی های بزرگ نیز لغزنده هستند و خطوط دوغاب به صورت کشیده و از هم دور به نظر می رسند که با ویژگی های زیبایی به هم می خورد. از طرف دیگر ، کاشی های کوچکتر نقش ایده آلی دارند زیرا کشش بهتری را ایجاد می کنند و تخلیه ایده آل را تسهیل می کنند. یکی از روشهای موثر ایجاد یک ظاهر جدید ، ارتقا کاشی است. یک طراحی ساده با کمی خلاقیت انتخاب کنید که دستورالعمل ایجاد ظاهری منحصر به فرد است.


چه مدت می توان حمام را بازسازی کرد؟

حمام کوچک می تواند حدود دو هفته یا سه ماه طول بکشد. با این حال ، عوامل تأثیرگذار مختلفی در تأثیرگذاری بر بازه زمانی برای تکمیل مجدد سرویس بهداشتی وجود دارد.

مرحله برنامه ریزی

این مرحله قبل از ساخت است که شامل برنامه ریزی جامع در مورد بودجه و مواردی است که برای پروژه نوسازی حمام بودجه شما در اولویت قرار دارد. این تقریباً می تواند حدود یک تا دو هفته طول بکشد ، اما همه اینها به میزان پیچیدگی برنامه ریزی شما بستگی دارد.

تخریب

شما پیمانکار مواد و ساختار فضای حمام خود را بررسی خواهید کرد. این به آنها نشانه ای از چگونگی ساختارشکنی با خیال راحت کارهای  گرمابه و زمان تخمینی برای اتمام آن می دهد.

تقریباً ، مرحله تخریب حدود 4 تا 5 روز یا حداکثر یک هفته طول خواهد کشید. در این مرحله ، پیمانکار شما همچنین ساختار پشتیبانی برای نصب دیوارهای خشک ، سقف و پنجره های جدید را ارائه می دهد.

اطمینان حاصل کنید که پیمانکار شما همچنین مجوزهای مورد نیاز از ایالت یا شهر شما را برای این اقدام تأمین می کند.

لوله کشی و اتصالات برق

هنگامی که کار تخریب و تنظیم ساختار پشتیبانی به پایان رسید ، می توانیم کارهای برق و لوله کشی را ادامه دهیم. تخمین زده می شود که این مرحله برای 3-4 روز یا یک هفته به پایان برسد.

اطمینان حاصل کنید که پیمانکار شما مجوزهای لازم را در صورت نیاز از شهر یا ایالت شما برای انجام این کارها دریافت می کند.

کف حمام

اکنون می توانید با نوسازی کف حمام خود که یک هفته طول بکشد کار کنید. با این حال ، تکمیل کارهای کاشی کاری کف سرویس بهداشتی شما به مساحت  گرمابه و اندازه کاشی استفاده شده بستگی دارد.

اتمام کاشی کاری

هنگامی که کاشی ها را روی کف و دیوارهای حمام خود نصب کردید ، آخرین کاری که باید انجام دهید اتمام کاشی است. این وظیفه شامل دوغاب سازی و استفاده از سیلیکون در قسمتهای مشترک کاشی است. این کار می تواند برای 3 تا 4 روز انجام شود.

دیوار و سقف کار می کند

تکمیل حلق آویز یا نصب دیوار خشک و سقف در مدت 2 تا 3 روز انجام می شود. پیمانکار شما باید مواد و ابزار کاملی برای کار داشته باشد تا این کار را به موقع یا زودتر به پایان برساند.

فرآیند آب بندی برای افزایش مقاومت در برابر آب

شما باید 2 تا 3 لایه ضد آب بر روی ورق های دیوار خود قرار دهید که به یک فرآیند خشک 24 ساعته نیاز دارند. انجام این کار حدود 3 تا 4 روز طول می کشد.

نقاشی

اصلاح و رنگ آمیزی کابینت ها ، دیوارها ، پنجره ها و سقف های غرور خود را می توانید در عرض 2 تا 3 روز انجام دهید.

لوازم جانبی حمام

در هر راهنمای نوسازی  گرمابه ، هرگز نباید لوازم و لوازم جانبی خود را که به روز شده اید فراموش کنید. این شامل سر دوش ، وان ، شیر آب ، سینک ظرفشویی ، لوازم ذخیره سازی ، قلاب ، میله حوله و موارد دیگر است. این روند می تواند طی 1 تا 2 روز به پایان برسد.

منابع :source

megakitchenandbath

homeaccessoriestips

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *