مزایای سرمایه گذاری در آپارتمان

چرا سرمایه گذاری در بازار مسکن ارزشمند است

چندی پیش این اعتقاد وجود داشت که بهتر است در یک خانه یا دوبلکس سرمایه گذاری شود تا یک آپارتمان. تصور می شد که ارزش سرمایه گذاری در زمین باشد ، بنابراین سرمایه گذاران خرید خانه هایی را متمرکز کردند که ارزش زمین برای سالهای آینده ارزش بیشتری داشته باشد.

با این حال ، با افزایش سریع جمعیت ، روند رو به رشد افرادی که زندگی در آپارتمان های نزدیک به زیرساخت ها و ارائه امکانات عالی را ترجیح می دهند ، به علاوه هزینه بالای خرید املاک و مستغلات ، محبوبیت آپارتمان ها در حال افزایش است و ثابت می کند که یک گزینه سرمایه گذاری با عملکرد بالا است. 

مزایای سرمایه گذاری در آپارتمان ها

توان مالی

آپارتمان ها برای سرمایه گذاران اولین بار یک نقطه ورود مقرون به صرفه ارائه می دهند. هزینه کمتری به معنای خطرات کمتر و گزینه های سرمایه گذاری بیشتر است. همچنین این فرصت را به سرمایه گذاران پرداخت شده می دهد تا چندین آپارتمان خریداری کنند و به آنها امکان می دهد نمونه کارهای متنوعی ایجاد کنند و ریسک خود را گسترش دهند.

بنابراین این برای سرمایه گذاران به چه معناست؟ تعداد بیشتری از افراد مایل به زندگی در آپارتمان به این معنی است:

  • تقاضای بیشتر مستاجر
  • انتخاب بیشتر نسبت به اینکه چه کسی آپارتمان شما را اجاره می کند ، 
  • بالقوه برای گرفتن اجاره بالاتر
  • بازده اجاره بالاتر
  • امنیت سرمایه گذاری بیشتر

درخواست تجدید نظر خریدار

آپارتمان ها همچنین برای طیف وسیعی برای خریداران محبوب هستند – برای اولین بار خریداران ، تعدیل کنندگان و سایر سرمایه گذاران. بنابراین وقتی زمان فروش سرمایه گذاری شما فرا می رسد ، مخاطبان خرید شما گسترده تر هستند و به شما فرصت بیشتری می دهد تا از بازار انبوه که باعث ایجاد رقابت برای دارایی شما می شود و قیمت را بالاتر می برد ، استفاده کنید. 

مدیریت ساختمان 

یکی دیگر از مزایای داشتن یک واحد این است که همه افراد هزینه تعمیرات ساختمان ، نگهداری و بیمه ساختمان را تقسیم می کنند. به خاطر داشته باشید هرچه امکانات و امکانات رفاهی بیشتر در ساختمان شما هزینه های بالاتری داشته باشد. اما با این وجود پتانسیل بیشتری برای ارزش بالاتر در آینده و فرصت برای افزایش اجاره شما فراهم می شود.  

نکاتی برای خرید آپارتمان به عنوان سرمایه گذاری

از هزینه ها آگاه باشید

هنگامی که یک فروشنده اموال خود را تحویل می دهد ، شما بلافاصله کلیه هزینه های مربوط به شورا و اقشار متصل را به شما می رساند.

هزینه اقشار هزینه های نگهداری و بیمه ساختمان گروهی ملک را پوشش می دهد و توسط مالکان یا مدیر ساختمان دریافت می شود. این هزینه ها هزینه های مداومی است که به طور کلی بصورت فصلی ، حتی پس از پرداخت اولیه خرید ملک ، جذب سرمایه شما خواهد شد ، بنابراین مهم است که این موارد را در بودجه جاری خود قرار دهید.

نسبت اجاره دهندگان و متصرفان مالک را درک کنید

ساختمان هرچه مرکزی تر باشد از محبوبیت بیشتری در بازار اجاره برخوردار است و به عنوان یک سرمایه گذار می تواند مثبت باشد. با این حال ، اگر کل بلوک سهام اجاره ای باشد ، می تواند تقاضا را تحت تأثیر قرار دهد. مستاجرها اختیار بیشتری دارند تا قدرت را در اختیار خود بگذارند تا درباره قیمت مذاکره کنند. سعی کنید از نسبت اجاره کنندگان به متصرفان مالک مطلع شوید. 

گرایش

کارشناسان املاک توافق دارند که خریداران باید به دنبال آپارتمان با نور ، نماها و کاربردی باشند. علاوه بر این ، خریداران باید از واحدهایی که چشم انداز ندارند و یا از کندانسورهای تهویه مطبوع یا یک دیوار آجری جامد اجتناب کنند. اگر ملکی از این دست دارید انتظار دارید که قیمت منفی باشد زیرا بسیاری از خریداران صرف نظر از ارزان بودن این جنبه را در نظر نخواهند گرفت. 

چه سطحی بهتر است؟

کارشناسان همچنین پیشنهاد می کنند برای آپارتمان های طبقه بالاتر در ساختمان های بلند مرتبه حق بیمه زیادی پرداخت نکنند. بسیاری از اجاره کنندگان و خریداران آینده دوست ندارند بالای 5 یا 6 طبقه باشند. در حالی که جوانان حرفه ای ممکن است یک منظره از بالا را دوست داشته باشند – اما ممکن است دوست نداشته باشند که هر بار که بیرون می روند منفجر شوند. 

اگر به یک آپارتمان در یک حومه ساکت و آرام نگاه می کنید ، به احتمال زیاد مستاجر شما خانواده های جوان خواهند بود. این مستاجرها اغلب به دنبال بلوک های آپارتمانی با سهولت دسترسی هستند.  

خارج از فضا

هر زمان ممکن است باید یک آپارتمان با بالکن یا تراس بخرید و در حالت ایده آل اطمینان حاصل کنید که برای قرار دادن میز و 2 صندلی به اندازه کافی بزرگ است. این یک جایزه بزرگ به افرادی که در آنجا زندگی می کنند ارائه می دهد و باعث می شود املاک شما محبوب تر برای اجاره کنندگان و خریداران باشد. 

آپارتمان ها در شهرک اندیشه محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و اگر مراقب انتخاب سرمایه گذاری خود باشید و قیمت مناسبی را پرداخت کنید ، بسیار مورد پسند اجاره کنندگان قرار دارد و در آینده می توانید سود سهام خود را برای فروش بپردازید. 

یک نسل کامل از افراد در حال ترک خانه یا مهاجرت به اندیشه هستند که به عنوان آپارتمان به عنوان گزینه مورد نظر خود زندگی می کنند. خرید آپارتمان به عنوان سرمایه گذاری به اندازه خانه ها ایمن است – اگر آپارتمان مناسب بخرید. 

به خرید آپارتمان فکر می کنید؟ .چک لیست آپارتمان در اندیشه بررسی نمایید.

نتیجه گیری

اولاً ، دارایی جنبه مهمی از کنترل را به شما می دهد. به عنوان یک سرمایه گذاری ، بیشترین کنترلی که می توانید داشته باشید از طریق دارایی است. این مورد است ، با این وجود بیشتر اشکال دیگر سرمایه گذاری ، مانند
سهام . شما می توانید تمام عناصر سرمایه گذاری خود را کنترل کنید ، از جمله نوع ملکی که خریداری می کنید ، چگونه به ملک اجاره می دهید ، می توانید نوع مستاجری را که قبول می کنید کنترل کنید .

ثانیا ، طیف بسیار متنوعی از فرصت ها برای کسب درآمد از دارایی وجود دارد. این دلیل اصلی استفاده از اموال توسط مردم به عنوان ابزاری برای ایجاد ثروت است. خواه درآمد مداوم داشته باشید ، سود کوتاه مدت / میان مدت ، برنامه بازنشستگی ، خانه ای برای فرزندان خود در سال های آینده یا بازپرداخت یکجا در آینده ، مالکیت می تواند برای شما مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *