بهترین راه قیمت گذاری آپارتمان

بهترین روش قیمت ‌گذاری خانه چیست


فروش خانه شما تصمیم بزرگی است. این می تواند مانند یک کوه عظیم وظیفه احساس شود ، و شما ممکن است هیچ تصوری نداشته باشید که از کجا شروع کنید. بدترین کابوس شما فروش کم ارزش و از دست دادن پول است. 

اگر نمی دانید چگونه ارزش خانه خود را تعیین کنید ، تنها نیستید. تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از صاحبان خانه درباره ارزش واقعی خانه خود کاملاً بی خبر هستند. در اینجا بهترین روش قیمت گذاری ملک را خواهید آموخت

چگونگی قیمت گذاری ملک

قیمت گذاری ملک

چندین مرحله برای یادگیری ارزش آپارتمان خود

به عنوان یک صاحب خانه ، دیدن خانه خود به روشی که خریدار می بیند دشوار است. به خاطر داشته باشید که یک خریدار جدی توجه ذهنی ذیل را در نظر می گیرد: 

 • مکان ملک شما: خانه شما چقدر به بزرگراه ها ، مدارس و مراکز خرید نزدیک است؟
 • ایمنی: آیا محله شما دارای پیاده رو ، خطوط برق زیر زمین و میزان جرم و جنایت کم است؟
 • درخواست تجدید نظر: آیا خانه شما زیبا است؟ یا یک ملک فرسوده است؟
 • تصاویر مربع: خانه شما چقدر بزرگ است؟ آیا طرح بندی عجیب و غریب دارد؟
 • تعداد اتاق: آیا نسبت حمام به اتاق خواب منطقی است؟ 
 • لوازم خانگی به روز شده: آیا خریدار باید برای هزینه یک یخچال ، ماشین ظرفشویی یا سایر موارد جدید برنامه ریزی کند؟
 • منطقه مدرسه: مدارس منطقه شما چگونه رتبه بندی می شوند؟ آیا گزینه های متعددی وجود دارد؟

برخی از عوامل تأثیرگذار بر ارزش بازار خانه از کنترل شما خارج هستند. به عنوان مثال ، اگر اقتصاد رو به زوال است ، هیچ کس قصد ندارد قیمت بالایی برای یک خانه بپردازد.

 برچسب قیمت نهایی نیز ممکن است به موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • نرخ بهره وام: وام مسکن یک تعهد مالی بزرگ است ، بنابراین نرخ بهره بالا برخی از خریداران را از کشیدن ماشه باز می دارد. 
 • زمان سال: خانه ها در طی ماه های خاص فروش بهتری نسبت به بقیه دارند. به عنوان مثال ، بیشتر خریداران در اواسط فصل تعطیلات یا در ابتدای سال تحصیلی تصمیم به نقل مکان ندارند. انتظار می رود بسته به زمان سال پیشنهادات کمتری داشته باشید.
 • عرضه و تقاضا: اگر تعداد زیادی خانه در بازار وجود دارد ، به این معنی است که شما در رقابت هستید. از طرف دیگر ، اگر خریداران علاقه مند بیشتر از علائم “برای فروش” هستند ، قیمت را مانند فروشنده باهوش خود بالا ببرید!
 • چگونه خانه های مشابه در منطقه فروخته شده است: مردم چقدر حاضرند برای خانه ای مانند شما در محله شما هزینه کنند؟ آیا توقیف های زیادی در منطقه شما انجام شده است؟ این امر بینش زیادی در مورد میزان مطلوب بودن خانه شما – یا میزان شخصی که مایل به پرداخت آن است ، به شما می دهد.

از مشاوره رایگان غافل نشوید

اگر می خواهید بدانید چگونه ارزش خانه خود را به درستی تعیین کنید ، از یک بنگاه املاک و مستغلات که به او اعتماد دارید ، یک تحلیل مقایسه ای بازار مقایسه ای رایگان بخواهید. یک حرفه ای واقعی خدمات را بالاتر از فروش قرار می دهد و برای توضیح گزینه های شما زمان می برد. سپس می توانید تصمیمی درست برای خود بگیرید.

آیا به دنبال نمایندگی هستید که به شما کمک کند بهترین قیمت را برای خانه خود پیدا کنید؟ با مشاور املاک لطفی تماس بگیرن. یا آپارتمان فروشی در شهرک اندیشه مشاهده نمایید.

با ابزارهای ارزیابی آنلاین شروع کنید

ماشین حساب های آنلاین ارزش منزل برای محاسبه برآورد ارزش ملک از اطلاعاتی که شما در مورد خانه خود ارائه می دهید ، همراه با اطلاعات جمع آوری شده از سوابق عمومی استفاده می کنند. آنها یک روش ساده و راحت برای ایده پردازی در مورد ارزش خانه شما هستند.

به عنوان مثال ، املاک لطفی آدرس خانه شما را می گیرد و برآوردی از ارزش کلی ، قیمت هر متر مربع ، جزئیات ملک ، تاریخچه فروش و تاریخچه ارزش را برمی گرداند.

source منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *