انتخاب یک ملک آرام برای زندگی

انتخاب یک ملک آرام برای زندگی

یافتن ملک مناسب می تواند بسیار دشوار باشد و گاهی اوقات ما به دنبال ویژگی خاصی می گردیم که یافتن ملک مناسب را حتی دشوارتر می کند. اگر به دنبال یک ملک ساکت و آرام هستید ،تشخیص علائم خانه ای که مکانی آرام برای زندگی در اختیار شما قرار می دهد دشوار است. در اینجا توصیه های ما در مورد پیدا کردن ملک مناسب برای نیازهای صوتی شما و اطمینان از اینکه خانه شما خیلی سر و صدا نیست برای شما یا مستاجر شماست.

چگونگی انتخاب یک ملک آرام برای خرید خانه یا اجاره

مکان خود را با دقت انتخاب کنید

این مکان تأثیر زیادی در ساکت بودن خانه شما دارد. به دنبال مواردی مانند مسیرهای اتوبوس و ایستگاه های اتوبوس و به طور واضح خطوط قطار باشید.تعدادی از بهترین آپارتمانها برای خرید در شهرک اندیشه که املاک لطفی پیشنهاد می دهد.

به جزئیات توجه کنید

موارد خاصی در ایجاد سر و صدا تأثیر دارند که اگر بدانید به دنبال آنها می گردید ، مشخص خواهد شد. سرعت گیرها ممکن است باعث کم شدن سرعت ترافیک ، ایجاد منطقه امن تر شوند ، با این حال علت ایجاد سر و صدا نیز هستند (و به همین دلیل همیشه نصب می شوند …) 

یکی دیگر از مواردی که باید به آن فکر کرد عوامل مثبت و منفی تغییر دهنده صدا هستند. مثالی از فاکتور تغییر دهنده صدا ، هرگونه محدودیت در وسایل نقلیه سنگین (HGV) در جاده شما است. اگر هیچ تغییری در کامیون های رفت و برگشت وجود نداشته باشد ، این یک چیز خوب برای سطح صدا است. با این حال ، زندگی در زیر یا نزدیک یک کلوپ شبانه یا میخانه به احتمال زیاد باعث ایجاد سر و صدا می شود ، حتی اگر فاصله کمی از محل داشته باشید ، ریزش بیش از حد می تواند مشکل ساز شود. 

اگر مطمئن نیستید به بازدید ادامه دهید

خرید یک ملک یک انتخاب بزرگ است ، بنابراین برای تصمیم گیری صحیح چندین بار بازدید از ملک پرداخت می شود. بعضی از خیابان ها در طول روز شلوغ است ، اما در شب و آخر هفته ساکت است. به عنوان مثال ، ساختمانهایی مانند مدارس می توانند در روز سر و صدا ایجاد کنند اما شب استفاده نمی شوند. اگر در طول روز خارج از خانه کار می کنید ، این یک عیب نیست ، اما با وجود بیماری همه گیر COVID که با تمام وجود کار می کنید ، کار در خانه بسیار بیشتر است.

در مورد COVID ، اگر قادر به دیدن داخل ملک نیستید ، بازدید از منطقه محلی تشویق می شود – این البته با توجه به سطح انزوای فعلی انجام می شود و فقط در صورت ایمن باید انجام شود.

مطلب جالب :سوالاتی که قبل از خرید اولین خانه ی خود باید از خود بپرسید

سعی کنید به دنبال طبقه آخر باشید

اگر به دنبال آپارتمان هستید ، اجاره / خرید / اجاره از طبقه آخر تقریباً مطمئن ترین شرط است. بدون همسایه در بالا ، و فروشگاه یا ورودی بسیار پایین شما ، طبقه آخر بسیار منظم است و کاملاً ساکت است. در طبقه آخر نیز هیچ صدایی از ترافیک نمی شنوید. 

بهتر است آپارتمان بخریم یا اجاره کنیم

در زمان های مختلف روز بازدید کنید

خرید خانه یکی از بزرگترین تصمیماتی است که تاکنون گرفته اید ، بنابراین بازدید چندین بار هزینه دارد. بعضی از خیابان ها در طول روز بسیار شلوغ است ، اما در شب و آخر هفته ساکت است . اگر در طول روز خارج از خانه کار کنید ، ساختمانهایی مانند مدارس که می توانند در طول روز سر و صدا ایجاد کنند هیچ ضرری ندارند.

در مورد همسایگان اطلاعات کسب کنید

فروشندگان در صورت بروز اختلافات جدی با همسایگان خود از نظر قانونی ملزم به اطلاع شما هستند . آنچه به منزله اختلاف است تفسیر پذیر است اما به طور کلی اگر مجبور شده باشید با همسایه کتبا تماس بگیرید یا از شورا یا مقام دیگری در مورد آنها شکایت کنید ، باید اختلاف را اعلام کنید.

برای شگفتی ها آماده شوید

حتی در مکان های منزوی یا قبلاً مسالمت آمیز ، اوضاع می تواند تغییر کند. به دنبال مکانهای استفاده نشده باشید که ممکن است در آینده به سایتهای پر سر و صدایی برای توسعه تبدیل شوند اما در نظر داشته باشید که تغییرات در هر زمان ممکن است ایجاد شوند و سر و صدا غیر قابل پیش بینی است.

اصلاحات را انجام دهید


هنگامی که ملکی را خریداری کردید کارهای زیادی می توانید انجام دهید تا به آرامش خود ملک کمک کنید. شیشه دو جداره ، عایق صدا و وسایل نرم همه می توانند به جذب صدای ناخواسته کمک کنند. در صورت لزوم ، در صورت لزوم ، در صورت عدم مجاز به انجام اصلاحات خارجی ، می توان شیشه های دو یا سه جداره را اضافه کرد. علاوه بر همه موارد بالا ، حتی داشتن پرده های ضخیم تر (به جای پرده) ، حتی داشتن فرش نیز صدا را جذب می کند.

یک قدم ساده افزودن نوعی از موکت های متعادل کننده صدا می تواند برای مبتلایان به سر و صدا بسیار مفید باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *