ایده برای بازاریابی املاک

ایده و استراتژی لازم برای بازاریابی در املاک و مستغلات

بازاریابی املاک و مستغلات موفقیت یا عدم موفقیت در حرفه املاک و مستغلات شما خواهد بود. به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات ، باید بپذیرید که هرگز فرصت دوم را برای ایجاد اولین برداشت پیدا نمی کنید. خردمندانه فکر کنید که می خواهید چه نوع بازاریابی و بازده بالقوه ای را که دریافت می کنید انجام دهید.

بهترین و موثرترین ایده‌های بازاریابی املاک و مستغلات

بهترین ایده برای کار مشاور املاک

حضور آنلاین ایجاد کنید

چه در زمینه املاک و مستغلات تازه وارد باشید و چه برای همیشه در این حرفه فعالیت کرده اید ، باید وب سایت داشته باشید. فناوری در نوک انگشتان ما است. مصرف کنندگان همه چیز را از طریق وب جستجو می کنند.

درخواست مراجعه کنید

کار با افرادی که شما را می شناسند و دوست دارند یک موقعیت برنده است. پس از انجام معامله با خریدار یا فروشنده ، آنها به بزرگترین طرفداران شما تبدیل خواهند شد. این افراد در حال خواندن ستایش شما هستند و دهان به دهان و دوستان و خانواده خود را به اشتراک می گذارند که چه راک استار هستید. در حالی که معامله می کنید ، از او بپرسید آیا مشتری شما کسی را می شناسد که ممکن است به خرید یا فروش خانه نیز احتیاج داشته باشد. من معتقدم اگر نپرسید ، نمی گیرید.

شبکه ابزاری شگفت انگیز برای استفاده از اینکه شما یک آژانس املاک جدید یا فصلی هستید استفاده می کند. ما در واقع به محض اینکه صبح خانه خود را ترک می کنیم ، شروع به شبکه سازی می کنیم. وقتی در کافی شاپ محلی متوقف می شوید ، با باریستایی که به شما سرویس می دهد آشنا می شوید. همیشه مطمئن شوید که آنها می دانند شما یک آژانس املاک و مستغلات هستید.

هنگامی که فرزندان خود را در مهد کودک یا پیش دبستانی ترک می کنید ، با معلمان و دستیاران آشنا شوید. نیازی نیست در مورد املاک و مستغلات “در چهره آنها باشید”.

خانه های آزاد دارای میزبان

در آغاز کار املاک و مستغلات ، ایده بازاریابی همیشه انجام خانه های آزاد بوده است. نمایندگان جدیدتر از نمایندگان فصلی می پرسند که آیا می توانند در آخر هفته یک خانه باز انجام دهند تا خریداران بالقوه را بدست آورند. برای موفقیت واقعی در یک خانه باز ، باید ارزش “گذراندن” را به بازدید کننده نشان دهید.

خانه های باز مضمونی ، به خصوص خانه های اطراف تعطیلات ، در تعداد زیادی از مهمانان می توانند بسیار موفق باشند. برای تفریحات بی نظیر و همچنین فعالیتی که شامل گرفتن اطلاعات تماس مهمانان است ، مانند قرعه کشی و سرگرمی های احتمالی ، برنامه ریزی کنید. البته ، لطفاً این جزئیات را با فروشنده بررسی کنید.

اگر مطمئن نیستید که برای میزبانی یک خانه باز با ارزش چه کاری لازم است ، راهنمای گام به گام چطور یک مشاور املاک حرفه ای شویم بخوانید

در شبکه های اجتماعی فعال باشید

وقتی بتوانید “واقعی خود” را از طریق تصاویر و تجربیات زندگی نشان دهید ، با مخاطبان خود ارتباط برقرار خواهید کرد. افرادی که شما را روی صفحه می بینند باید مراقبت و نگرانی شما را ببینند و احساس کنند. فیس بوک یک منبع عالی برای بازاریابی است. با این حال ، شما باید یک صفحه فیس بوک تجاری ایجاد کنید و تجارت و شخصی را با هم مخلوط نکنید. ضرب المثل قدیمی “تجارت و لذت را با هم مخلوط نکنید” گویای موارد زیادی است.

پس از ایجاد یک صفحه فیس بوک تجاری ، می توانید لیست های خود را نمایه کرده و خریداران احتمالی را جذب کنید. همچنین می توانید قبل از ملاقات حضوری با این خریداران رابطه کاملاً محکمی برقرار کنید.

کارت های یادداشت شخصی بنویسید

لمس شخصی ، مهربانی و آداب و معاشرت شما را بدون درخواست مستقیم آن ، به تجارت وامی دارد. آخرین باری که کسی به شما نشان داد در مورد شما فکر می کند کی بوده است؟ جمله ای از این دست می تواند روز فرد را به طور قابل توجهی تغییر دهد. نوشتن روزانه دو کارت یادداشت شخصی را در نظر بگیرید. این شکل از بازاریابی تمام بازارهای هدف را از طریق تمام نسل ها پوشش می دهد.

به عنوان مثال ، طلایی یا نقره ای ارشد قدردانی می کند که وقت خود را صرف می کنید و شخصاً برای آنها یادداشتی دلسوز می نویسید. نسل جوان قدردانی خواهد کرد که شما با برخی از کلمات الهام بخش مهربانانه وقت خود را برای “عشق به آنها” اختصاص داده اید. در هر صورت ، این حرکت مطمئناً تأثیرگذار است.

 در تعطیلات داوطلب شوید

یک فرصت شگفت انگیز برای بازاریابی و شبکه سازی همزمان درگیر شدن با رویدادهای محلی تعطیلات است. بنابراین بسیاری از سازمان ها به دنبال داوطلبان برای کمک فیزیکی به برنامه ها و همچنین کمک های مالی برای حمایت از این رویداد هستند.

کدام فاز اندیشه برای زندگی بهتر است.


به افرادی که مشتریان خود را به شما ارجاع می دهند پاداش دهید

به افرادی دیگر که به شما مشتری برای رهن یا فروش معرفی می کنند پاداش خوبی در نظر بگیرید

که انگیزه داشته باشن باز هم مشتری معرفی کنند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *