چطور یک مشاور املاک حرفه ای شویم

چطور یک مشاور املاک حرفه ای شویم

 هزاران بنگاه معاملات ملکی مشغول خرید و فروش خانه و املاک تجاری برای مشتریان خود هستند. با این حال ، برخی از بنگاه های املاک و مستغلات با داشتن مهارت در شغل خود ، بستن هر معامله با کمال ، و واقعاً سودآوری مشتریان خود ، از دیگران جدا می شوند.چگونه یک مشاور املاک حرفه ای شویم ؟ این عوامل هستند که ما در اینجا بر آنها تمرکز خواهیم کرد.لطفا قبل مطالعه این متن مطلب زیر بخوانید:نقش و وظایف مشاور املاک

عوامل جهت تبدیل به مشاور املاک حرفه ای

مراحل تبدیل به مشاور املاک حرفه ای

دانش محلی

اگر منطقه محلی خود را نشناسید هرگز نمی توانید یک مشاور املاک موفق شوید. همچنین به شما کمک می کند قبل از اینکه با مشتری ها سرو کار داشته باشید ، دانش کارایی خوبی در مورد سایر جوامع و محله های مربوطه کسب کنید.

دانش محلی از نظر درک قوانین و مقررات در مناطق و جوامع مختلف و همچنین دانستن ارزش احتمالی یک ملک به شما امتیاز می دهد. همچنین باید در مورد مکان های دیگری که فرصت های املاک و مستغلات خوبی را برای مشتریان شما فراهم می کنند تحقیق کنید.

مهم است که به مرور زمان درک درستی از محله ها و ارزش های خانه در همه مناطق مربوطه ایجاد شود. اگر تازه وارد یک شهر هستید ، قبل از اینکه به یک مشاور املاک تبدیل شوید ، کمی وقت بگذارید تا با آن مکان آشنا شوید زیرا توسعه دانش محلی خوب به زمان نیاز دارد ، اما به شما کمک می کند تا یک حرفه موفق داشته باشید.

مهارت های ارتباطی

بهترین آژانس های املاک و مستغلات با مردم خوب هستند و می دانند چگونه منافع مشتریان خود را برقرار کنند.

مهارت های ارتباطی خوب به یک نماینده کمک می کند تا قبل از تنظیم قرارداد ، در مورد همه موارد بحث کند. هنگامی که تمام جزئیات مورد بحث قرار گرفت ، یک نماینده باید بتواند در مورد تمام جوانب یک معامله مذاکره کند تا هر دو طرف سود ببرند. پس از آن یک نماینده خوب می داند که چگونه هر دو طرف را راضی کند که یک معامله موفق را خاتمه دهند.

همیشه روی فروش تمرکز نکنید

اگرچه دانستن تاکتیک های خوب فروش برای آژانس های املاک مفید است ، اما شما همیشه نیازی به فروش سخت ندارید. در حقیقت ، بسیاری از مواقع وجود دارد که جدا شدن از کلیشه یک فروشنده فشار آور املاک و مستغلات می تواند به حرفه شما کمک کند.

برای خریدآپارتمان در اندیشه لینک بخوانید

در اوایل کار شما ، مهارت های عکاسی عالی و توانایی نوشتن توضیحات جذاب در مورد لیست ها بسیار دورتر از مهارت های فروش است. حتی اگر برای معامله گرسنه هستید ، برای نتیجه بهتر خود را به جای فروشنده ، به عنوان یک مشاور در نظر بگیرید.

شما همچنین می خواهید روی مهارتهای نرم خود تمرکز کنید ، از جمله مهارتهای افراد ، انگیزه شخصی و حل مسئله ، که از تواناییهای برتر آژانسهای املاک است.

صداقت

یکی از مهمترین ویژگی های یک آژانس املاک خوب صداقت است. این بدان معناست که اگر می خواهید نماینده ای شوید که در کار خود بهترین است ، باید در ارائه شواهدی از این ادعا صداقت داشته باشید.

غیر صادق بودن ، غیراخلاق بودن می تواند به سرعت و برای همیشه یک حرفه را لکه دار کند.

صداقت از اصول مشاور حرفه ای

هیچ کس دوست ندارد با مأموری کار کند که دارای شهرت مشکوکی است. هر دو فروشنده و خریدار به دنبال بهترین بازده در معاملات خود هستند و به احتمال زیاد قبل از تصمیم به استخدام نماینده ، درخواست معرفی می کنند. شهرت مهم است و بنابراین شما باید یک مشتری مشتری خوب داشته باشید که بتواند شهادت های درخشان معاملات موفق اخیر را ارائه دهد.

زمان کافی و حضوری آنلاین

 ، زمان کافی برای کار در دفتر کارگزاری به شما این فرصت را می دهد تا چشم اندازهای بیشتری را برآورده کنید. شیفت گرفتن از دیگران را در نظر بگیرید. هر پیاده روی یک کمیسیون بالقوه است. همچنین می خواهید بر حضور آنلاین خود تمرکز کنید ، زیرا 50 درصد خریداران خانه ای را که خریداری می کنند از طریق اینترنت پیدا می کنند

وب سایت خود را دوباره ارزیابی کنید

داشتن وب سایت یکی از عناصر مهم برای مشتریان احتمالی است تا ما را با فناوری روز پیدا کنند. در واقع ، بسیاری می گویند که اگر وب سایت ندارید ، وجود ندارید. اطلاعات واقعاً در دسترس ما است . بسیاری از بنگاه های املاک و مستغلات فکر می کنند که آنها باید وب سایت خود را با اطلاعات گسترده ای که ممکن است حاوی کلمات زیادی باشد ساختار دهند.

به خوبی و به طور منظم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

به عنوان یک فروشنده یا خریدار ، برخورد با نماینده ای که ارتباط برقرار خوبی ندارد ، می تواند استرس زا باشد. بازار املاک و مستغلات به زمان حساس هستند ، بنابراین شما به یک نماینده نیاز دارید که دائماً شما را در جریان وضعیت فعلی خرید و فروش خود قرار دهد.

در غیر این صورت ، در نهایت وقت گرانبهایی را برای فرصت هایی که احتمال موفقیت محدودی دارند ، هدر می دهید.

هیچ معامله ای را رد نکنید

وقتی پاهایتان را می گیرید ، هرگز خریدار یا فروشنده را رد نکنید. برخی معاملات ممکن است به کمیسیون های چربی تبدیل نشوند. اما ممکن است در آینده تجارت بیشتری به شما بفرستند یا خانه های گران تری بخرند.

 فروشنده را روی انگشتان خود نگه دارید.

اگر اعلام کنید که فردا شب ساعت 5 بعد از ظهر پیشنهاد می دهید ، حدس بزنید که نماینده 24 ساعت آینده را با چه کاری سپری خواهد کرد؟ بله ، درست است ، سعی در پیشنهادات دیگر دارد. اگر آن را بدون اعلام تحویل دهید ، نماینده موظف است سریع به آن عمل کند. آنها هنوز هم ممکن است بخواهند یک مهلت تماس بگیرند (برای بررسی سایر منافع) اما حداقل شما قبل از اینکه بخواهید با اعلام قصد خود به آنها شروع اصلی نکنید.

نتیجه گیری

مهم نیست که چطور شروع کنند – باید وقت و تلاش خود را برای کسب نتیجه صرف کنند. این نیز در مورد کار سخت تر نیست ، بلکه کار دقیق تر است. شعار من در املاک و مستغلات همیشه “فروش خانه با صبر ، صداقت ، دلسوزی و اعتماد به نفس” بوده است.برای بیشتر افراد ، خانه شخصی آنها با ارزش ترین سرمایه ای است که تاکنون در اختیار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *