چگونه می توان در خانه راحت کار کرد

چگونه در هنگام کار در خانه راحت باشیم

راحت بودن در هر یک از محیط های منظم مهم است ، در غیر این صورت می تواند حواس پرتی شما باشد. وقتی سطح بالایی از بهره وری مرتبط باقی بماند زیرا در این روز تنها زمان زیادی وجود دارد ، هیچ چیز نباید کار را از انجام کار دور کند. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که باعث راحتی کار در خانه می شود.

چند نکته برای کار در خانه

امور مالی را مرتب کنید

نداشتن پول کافی برای کار در خانه به طور موثر شروع ضعیف و بدون برنامه ای برای موفقیت است. چه شما به عنوان یک شرکت انحصاری مشغول به کار هستید یا از راه دور کار می کنید اما همچنان به عنوان یک کارمند مشغول کار هستید ، هنوز بودجه کافی مورد نیاز است. این که آیا شما نیاز به تأمین هزینه های اساسی کسب و کار دارید یا اینکه دفتر را به راحتی با وسایل راحتی مجهز می کنید ، این امر به بودجه نیاز دارد. اگر پس انداز برای آن فراهم نباشد ، ممکن است لازم باشد برای خرید آنچه برای شاد بودن لازم است ، وام بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که جو راحت است

اگر قبلاً در محیط اداری کار می کردید ، ممکن است سطح گرما یا خنک شدن در تابستان را مسلم بدانید؟ اگرچه اکنون در دفتر خانه هستید ، مسئله کاملاً متفاوت است. 

به یک برنامه کار منظم پایبند باشید

در حالی که ایده کار در خانه آزادی بیشتری را شامل می شود ، سعی کنید از این کار غافل نشوید. به عنوان مثال ، اگرچه ممکن است در ساعات کار خود و زمان تکمیل انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید ، داشتن (بیشتر) ساعات کار ثابت هنوز مزایای زیادی دارد. مطمئناً ، شما می توانید سایر قسمتهای ضروری زندگی را در حدود ساعات کار خود زمانی که سازگار هستند ، برنامه ریزی کنید .

همچنین ، سایر افراد با شنیدن اینکه شما در خانه هستید ممکن است به اشتباه فکر کنند که شما برای گفتگو در دسترس هستید. وقتی ساعات کاری را تعیین کردید ، اطلاع دادن به آنها در مورد اینکه چه چیزی ممکن است روشن باشد ممکن است. این امر تا حدی روز شما را محاصره می کند ، بنابراین می توانید از تأثیرگذاری بیشتری برخوردار شوید.

برای متمرکز نگه داشتن از ابزارهای بهره وری استفاده کنید

اگر کار در خانه چالش برانگیزتر است زیرا حواس پرتی بیش از حد وجود دارد ، پس در مورد اقدامات پیشگیرانه فعال باشید. درب دفتر را ببندید (حتی اگر اتاق خواب اضافی باشد) و برای هرکسی در خانه روشن کنید که زمان کار فقط در مواقع اضطراری قطع می شود. در حالی که همه بلافاصله آن را دریافت نمی کنند ، اما به کاهش تعداد وقفه ها کمک می کند.

در صورت لزوم ، با تغییر وضعیت تلفن در حالت خاموش ، اعلان ها را خاموش کنید.

وقتی نیاز به آرامش و تولید در خانه دارید ، توجه به جزئیات نتیجه خوبی می دهد. داغ نبودن دائم یا احساس سرما از ناراحتی جلوگیری می کند. به همین ترتیب ، کاهش وقفه ها یا حواس پرتی های احتمالی کمک زیادی به شما می کند تا کار خود را به طور موثر و به خوبی انجام دهید.

یک فضای کاری اختصاصی ایجاد کنید

اگر می توانید ، فضایی آرام و دور از مردم و حواس او را پرت کنید مانند تلویزیون

قبل از شروع به کار ، همه چیز را که لازم دارید از یک مکان تهیه کنید – شارژرها ، خودکارها ، کاغذ و هر چیز دیگری – و اگر می توانید در را ببندید. حتی در یک فضای کوچک یا مشترک سعی کنید منطقه ای را برای کار تعیین کنید.

اگر مبلمان اداری مانند صندلی قابل تنظیم ندارید ، سعی کنید از مواردی مانند بالشتک برای حمایت از صندلی یا جعبه به عنوان زیرپایی استفاده کنید.

با خود مهربان باشید

به یاد داشته باشید ، این یک وضعیت غیر معمول است و همه چیز طبیعی نخواهد بود.

با خود مهربان باشید و تصدیق کنید که ممکن است به اندازه معمول مثمر ثمر نباشید. در مورد آنچه می توانید با توجه به شرایط به دست آورید واقع بین باشید و وقتی کارتان تمام شد آرام باشید.

نسبت به دیگران خیلی سخت نگیرید

کارمندان موفق از راه دور شهرت زیادی در نظم و انضباط دارند. از این گذشته ، انجام هر کار تمام وقت از یک فضای غیرمتعارف به تمرکز جدی نیاز دارد. 

منابع

homebusinessmag

pcmag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *