ه هزینه های نگهداری را در ملک اجاره ای خود کاهش دهیم

چگونه هزینه های نگهداری را در ملک اجاره ای خود کاهش دهیم

خرید اولین دارایی سرمایه گذاری می تواند تجربه عجیبی باشد. اگر بیش از حد برای نگهداری اموال هزینه کنید ، در نهایت ضرر خواهید کرد.

در این مقاله ، ما چند روش را بررسی خواهیم کرد که شما می توانید ملک اجاره ای خود را بهتر حفظ کنید ، از مشکلات اساسی جلوگیری کنید و کل هزینه های تعمیر و نگهداری خود را بپردازید.

دارایی خود را بشناسید

یکی از دلایلی که صاحبان املاک از هزینه های نگهداری و تعمیرات بسیار متنفر هستند این است که آنها اغلب آنها را غافلگیر می کنند.

به عنوان مثال ، اگر این ملک سابقه خرابی موریانه را داشته باشد ، این همان چیزی است که می خواهید مدت کوتاهی پس از بسته شدن آن را بررسی کنید. فقط تصور نکنید که مالکان قبلی به این مسئله رسیدگی کرده اند. به ویژه آسیب موریانه می تواند ساختار ملک شما را به خطر بیندازد و ارزش آن را کاهش دهد. حتی اگر در حال حاضر آلودگی ندارید ، باید در سالهای آینده هوشیار باشید: موریانه ها مشتاقانه دوباره هجوم می آورند و می توانند به دارایی شما برگردند.

همین اصل در مورد سایر قسمتهای خانه شما نیز صدق می کند. اگر گزارش بازرسی از منزل که قبل از بسته شدن دریافت کرده اید ، مشکلات طولانی مدت سقف را نشان می دهد یا به شما اطلاع می دهد که آبگرمکن در آخرین پایه خود قرار دارد ، شما از آینده نگری بهره مند می شوید. چه در حال برنامه ریزی برای ورق زدن ملک باشید و چه برای سالهای طولانی آن را اجاره کنید ، فقط از طریق بازرسی خریدار خانه خود می توانید لیست کارهای خوبی را تهیه کنید.

برخورد قاطع با مشکلات

صرف نظر از اینکه چقدر وقت ، پول و تلاش برای نگهداری پیشگیرانه صرف کرده اید ، ناگزیر هر چند سال یکبار با یک یا دو مسئله مهم روبرو خواهید شد. این شامل خرابی های گرمایش و سرمایش ، مشکلات خط فاضلاب ، مشکلات سقف ، مشکلات کنترل آفات و موارد دیگر است. در حالی که نمی توانید دقیقاً آنچه را که باید با آن روبرو شوید پیش بینی کنید ، می توانید پاسخ خود را کنترل کنید. شما باید قاطع باشید.

هنگامی که اجاره کننده شما در مورد مشکلی با شما تماس گرفت ، آن را سرلوحه کار خود قرار دهید. ممکن است خانه شما نباشد ، اما بالاخره مال شماست. اگر خط فاضلاب پشتیبان گیری کند ، یا سقف نشت کند ، بیشترین آسیب را به شما می زند. دریغ نکنید که با یک متخصص تماس بگیرید. در واقع ، اگر توانایی دارید ، چندین متخصص خدمات را در منطقه خود بررسی کنید و تعداد آنها را به راحتی در دسترس داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که آنها خدمات هفت روز هفته را ارائه می دهند .

با تعیین کننده بودن در شرایط بحرانی ، به کاهش خسارت وارده به دارایی خود کمک خواهید کرد ، در هزینه های شما صرفه جویی می کنید و هزینه های نگهداری در آینده را آسان و کم هزینه می کنید.

صدمه به اموال

در برخی از حالات بد ، ممکن است با یک مستاجر روبرو شوید که عمدا یک ملک اجاره ای را تخریب می کند. خسارت اموال را می توان به مستاجر که باعث خسارت شده است پرداخت کرد اما مدت زمانی که برای بازگرداندن یک ملک برای اجاره آماده است می تواند درآمد اجاره را از دست بدهد. در موارد دیگر ، ناوشکن بودجه ای برای پرداخت خسارت نخواهد داشت و ممکن است مشکلی در اعلام ورشکستگی بدهی نداشته باشد ، و مالک را برای پرداخت هزینه خسارت واگذار کند. هم هزینه خسارت اموال و هم هزینه های اجاره از دست رفته برای مدت زمان لازم برای آماده سازی اجاره ملک باید در نظر گرفته شود.

2 روش عالی برای کاهش هزینه های نگهداری در ملک اجاره ای شما

روش های عالی جهت نگهداری ملک اجاره ای

سقف را بازرسی کنید

سقف یکی از گرانترین تعمیرات است ، بنابراین نگه داشتن سقف در شرایط خوب هزینه دارد. کار با یک شرکت سقف سازی روش خوبی برای تعیین کیفیت سقف و در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض است. برخی از سقف ها به نگهداری و نگهداری اساسی نیاز دارند تا خطر نشت و سایر نگرانی ها را کاهش دهند.

بررسی آبگرکمن

یکی از دستگاه هایی که همچنان مورد بی توجهی قرار می گیرد ، آبگرمکن است. هر چند وقت یکبار بخاری آب را بررسی می کنید تا از کارایی آن مطمئن شوید؟ یک آبگرمکن با استفاده عادی به طور معمول هشت تا دوازده سال دوام می آورد. با این حال ، یک آبگرمکن با کیفیت و با نگهداری مناسب می تواند بیش از بیست سال دوام بیاورد. موجر باید برای کنترل بیشتر هر سال یک آبگرمکن دیواری بررسی کند. یکی از راه های انجام این کار شستشوی رسوب درون آبگرمکن است.

مطالب مشابه

رهن و اجاره آپارتمان در اندیشه

منابع 1 و 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *